Ratownictwo i pierwsza pomoc to gra zespołowa

Rescue Service tworzy zespół ludzi zaangażowanych, otwartych i doświadczonych. Są to ratownicy medyczni, ratownicy KPP, pielęgniarki oraz lekarze, poświęcający każdą wolą chwilę ratownictwu i ciągłemu rozwojowi w tej dziedzinie. Są to doskonali wykładowcy i instruktorzy- przekazujący wiedzę w sposób przejrzysty i przystępny dla odbiorcy, ale także ludzie z ogromną pasją, wprowadzający podczas szkoleń przyjazną atmosferę, sprzyjającą zgłębianiu wiedzy i rozwiewaniu wszelkich wątpliwości kursantów. Są to także praktycy- ratujący na co dzień ludzkie życie i zdrowie, co sprawia że warto powierzyć im tak odpowiedzialne zadanie, jak zabezpieczenie medyczne prowadzonej przez nas imprezy czy profesjonalne przeprowadzenie szkolenia dla pracowników.

Przyjaźń, pasja, praca…

Najlepszy kurs pierwszej pomocy na jakim byłem. Bardzo profesjonalne podejście oraz kadra zaangażowanych ludzi z pasją. Rekwizyty wykorzystywane podczas zajęć są fantastycznym uzupełnieniem całości. Jeżeli chodzi o charakteryzację pozorantów oraz ćwiczenie realnych sytuacji napiszę tylko GENIALNIE!!! Polecam serdecznie.

Jakub Janas

Super szkolenie – ogrom wiedzy przekazany w bardzo przystępny oraz ciekawy sposób, szczerze polecam 🙂

Beata Łupina

Świetne, ciekawe szkolenie. Wiedza i umiejętności przekazane w formie łatwej do przyswojenia, a pozorowane scenki pozwalają się wyrwać ze schematu i choć na chwilę zmierzyć się z emocjami, których można doświadczyć w rzeczywistych sytuacjach. Gorąco polecam. Szymon, Kuba – dzięki za dobrą szkołę!

Jakub Olejniczak

kontakt@rescueservice.pl

+48 796 645 578

Jesteśmy pod telefonem 24h na dobę,
jeżeli nie odbieramy to znaczy, że
ratujemy ludzkie życie.

Prześlij do nas maila lub wypełnij formularz →

 

Skontaktuj się z nami!

7 + 1 =

Nasze usługi pakujemy na wynos i dostarczamy we wskazane przez klienta miejsce Polski!

Dane firmy

Rescue Service
Szymon Kwiatkowski

ul. Polnych Kwiatów 14 m1
05-515 Mysiadło

NIP: 123 131 55 14

 

Siedziba firmy

Rescue Service
Ul. Polnych Kwiatów 14 m1
05-515 Mysiadło